Kalousek: Volby jsou svátek demokracie. Tak nevolte proruské šmejdy

18.09.2022 21:56 | Ze sítí

Miroslav Kalousek poskytl čtenářům svého twitteru výklad o komunálních volbách jako svátku demokracie. Je podle něj nesmyslné v nich trestat vládu, o které Senát ani obecní zastupitelstva nerozhodují. Ale někoho by přece jen měli o tomto svátku demokracie potrestat – nedemokratické a proruské šmejdy.

Kalousek: Volby jsou svátek demokracie. Tak nevolte proruské šmejdy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Správní rady VZP ČR Miroslav Kalousek

Komunální volby o příštím víkendu mají být podle opozice „hlasováním o vládě“.

„Nastávající komunální a senátní volby v pátek a v sobotu 23.–24. září, tedy ani ne za týden, budou zásadním referendem o vládě Petra Fialy, zda jsou s ní občané spokojeni, či nikoliv,“ řekl pro ParlamentníListy.cz předseda SPD Tomio Okamura.

A podobně je vnímá i lídr sněmovní opozice Andrej Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

20:37 Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

Premiér Fiala se na podzim smál, když poslanec Vladimír Zlínský vznesl interpelaci, zda vláda nějak …