Kalousek opět drtivě uspěl. Ale radost z toho mít nebude

11.09.2017 8:44 | Zprávy

Nejpřijatelnějším premiérem pro českou veřejnost by byl šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Uvedl to alespoň průzkum agentury Focus, jehož výsledky přinesl server iRozhlas.cz. Na opačném chvostu se pak umístil jeho odvěký rival, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jeho nepopularitu ukázal již několikátý průzkum.

Kalousek opět drtivě uspěl. Ale radost z toho mít nebude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek

Šéfa hnutí ANO vybralo jako nejpřijatelnějšího českého premiéra 37 % respondentů. „Václav Klaus mladší (ODS) je představitelný v roli možného premiéra pro 34 % respondentů a na třetím místě se umístil Martin Stropnický (ANO),“ zmínil analytik společnosti Filip Rozsíval. Podle jeho slov pak Václav Klaus mladší nachází podporu nejen u voličů ODS, ale i u příznivců jiných stran.

Původní text ZDE

Víc než čtvrtina respondentů si pak dovede představit v roli premiéra volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

21:15 „Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

Starosta Řeporyjí za ODS Pavel Novotný musí předsedovi SPD Tomiu Okamurovi zaslat omluvu a zaplatit …