Martin Komárek: Do politiky tu chodí hlavně blbci a vyžírkové. Země přemnožených prasat

21.06.2016 14:11 | Zprávy

Novinář a poslanec za hnutí ANO Martin Komárek se na svém facebooku kriticky vyjádřil k fungování české politiky jako takové. Nelíbí se mu, jak pracují reformní strany, a naznačuje, že politici v České republice po roce 1989 jsou prasata a je jich tu příliš.

Martin Komárek: Do politiky tu chodí hlavně blbci a vyžírkové. Země přemnožených prasat
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

„Nejproduktivnější jsem, když se o víkendu válím ráno v polospánku,“ napsal Komárek s tím, že to mnohým může přijít u politika běžné. Dodal ale, že tentokrát vymyslel „název posledního dílu budoucí epické trilogie o smutných moderních dějinách této země“.

A právě ten poslední díl, který bude popisovat období po roce 1989 až do současnosti, by se měl jmenovat „Země přemnožených prasat“.

V komentářích pak zdůraznil, že se jedná o naše dějiny. „Já jsem jasně napsal, že je to o Česku, ale kdyby to měla být narážka na obezitu, nikoli na hanebné způsoby, jistě by se to USA týkalo,“ napsal v odpovědi na dotaz jedné z komentujících, zda se jedná o úvahu o USA.

V dalším svém statusu se ve čtyřech bodech kriticky vyjádřil na adresu reformních stran. Ty totiž do svých řad berou především „blbce a vyžírky“ a odrazují tak slušné lidi od členství.

„Abyste mohli vyhrát volby, musíte mít ve straně hodně členů.“ To je jedním z velkých neduhů, přičemž právě „blbci a vyžírkové“ se dostávají na ta přední místa na kandidátkách.

„Abyste mohli oslovit voliče a pak efektivně vládnout, nesmí být ve volených a výkonných funkcích pokud možno žádní blbci a vyžírkové,“ dodal Komárek s tím, že tak vzniká takřka neřešitelné dilema.

Pod tímto statusem se následně rozhořela diskuse, ve které se Komárek před útočícími přispěvateli marně pokoušel vysvětlit, že v řadách ANO „blbci a vyžírkové“ nejsou.  

O dilematu reformních stran:

DILEMA REFORMNÍCH STRAN
1) Do politiky se hlásí především blci a vyžírkové, slušné lidi ponejvíce odrazuje
2) Abyste mohli vyhrát volby, musíte mít ve straně hodně členů
3) Blbci a vyžírkové mají tendenci nominovat se na nejvyšší místa na kandidátce a slušné lidi odsunout dozadu
4) Abyste mohli oslovit voliče a pak efektivně vládnout, nesmí být ve volených a výkonných funkcích pokud možno žádní blbci a vyžírkové.
Kdo tohle dilema vyřeší, získává jackpot: 101 poslanců :-)

O prasatech:

Nejproduktivnější jsem, když se o víkendu válím ráno v polospánku. Asi si řeknete, že u politika je normální, ale mě fakt napadají docela cool věci. Třeba dnes ke mně přišel název posledního dílu budoucí epické trilogie o smutných moderních dějinách této země. Tento díl, který zahrnuje období po roce 1989, se bude jmenovat: "Země přemnožených prasat."

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: spa

Tomio Okamura byl položen dotaz

Pozice ministra vnitra

Dobrý den pane Okamuro, Zajímalo by mě, kdybyste hypoteticky byl na pozici ministra vnitra, pod kterého také spadá Česká pošta, na co byste se zaměřil? Bylo by to na kvalitu této služby? Podle mě jde Česká pošta do pr... Nejen že za Rakušana došlo ke zhoršení dostupnosti a snížení počtu poboček, ale...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan cítí krev. Fialovu.“ Petr Holec si všiml

17:55 „Rakušan cítí krev. Fialovu.“ Petr Holec si všiml

Komentátor Petr Holec si všímá, že ministr vnitra Vít Rakušan už otevřeně vytáhl do boje proti koali…