Ministr školství za hnutí ANO Robert Plaga oznámil veřejnosti, jak to bude vypadat s otevřením škol.
„Školy budou od pondělí fungovat v režimu podle současného čtvrtého stupně PES, a to i kdyby vláda rozhodla o snížení stpupně pohotovosti ze čtvrtého na třetí stupeň. Školy mají mít vždy zhruba týden na přípravu změn,“ uvedl šéf resortu. Informaci přinesla Česká televize.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: mp