Posselt v době adventu znovu rozvířil téma vyhnání Němců ze Sudet. A komunista se neudržel

27.12.2020 9:33 | Zprávy

Člena KSČM Miroslava Kavije pobouřila slova předsedy Sudetoněmeckého landsmanšaftu Bernda Posselta, jenž odsun sudetských Němců z českých zemí označil za „chladnokrevou plánovanou etnickou čistku“. „Provokace zabalená do adventu,“ píše komunista. Připomíná odkaz prezidenta Beneše, který je stále aktuální, a sice že Německo se nikdy nevzdá snahy o ovládnutí Evropy. Kritizuje „přisluhovače“ z řad KDU-ČSL a ČSSD, kteří se budou chtít za spravedlivý odsun omlouvat.

Posselt v době adventu znovu rozvířil téma vyhnání Němců ze Sudet. A komunista se neudržel
Foto: archiv redakce
Popisek: Sudetští Němci připraveni opustit Československo

„Předseda Sudetoněmeckého landsmanšaftu Bernd Posselt ani v období vánočních svátků nezapomněl vypustit další ze svých balónků, kterak jsou na tom Češi se ztrátou historické paměti,“ píše Kavij.

Posselt se totiž ve svém zveřejněném videu z poslední adventní neděle opět vrátil k odsunu sudetských Němců, který podle něj nebyl ničím jiným, než „chladnokrevně plánovanou etnickou čistkou“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

12:31 Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

Příjemné překvapení čekalo v uplynulých týdnech všechny milovníky tradičního „smažáku“. Mnohé zákazn…