Postříkejte ho! Lidé navádějí policii, která má novou hračku. Jde o Strakovku

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

16.08.2023 18:40 | Monitoring

Pořádkové jednotky policie budou mít podle dosud neoficiálních informací k dispozici zbrusu nový vodní stříkač. Po zveřejnění podoby nové tatry v řadách policie mnoho diskutérů na sociálních sítích uvedlo, že jako první by nový vůz měl zamířit k demonstrantům před Úřad vlády, kterým v noci někdo polil petiční stánek kýbly hnoje.

Postříkejte ho! Lidé navádějí policii, která má novou hračku. Jde o Strakovku
Foto: Repro twitter
Popisek: Nová policejní Tatra

„Tatra nezná bratra. Nový vodní stříkač pro pořádkovou jednotku... a máte to v předpremiéře, ještě nebyla ofiko představena,“ stojí v příspěvku na sociální síti X (dříve Twitter) od účtu Četnická pátračka, který zřejmě vede jeden příslušník policie.

Velká část příspěvků pod fotografiemi nové tatry v řadách policie posměšně uvádí, že by stroj měl zamířit před Úřad vlády. Narážejí tím na incident, při němž neznámý pachatel vylil kýbl exkrementů na petiční stánek Ondřeje Thora, který před Strakovou akademií již 92 dní demonstruje a požaduje generální stávku.

„Dnes v noci kolem půlnoci vylil neznámý pachatel kbelík s hnojem na petiční stánek u Úřadu vlády,“ potvrdil pro iDNES.cz mluvčí Policie České republiky. „Policisté tuto událost prošetřují, zajišťují kamerové záznamy a dotyčný je podezřelý z přestupku,“ informoval mluvčí.

„Doporučuji vyzkoušet před Úřadem vlády, prej je tam nějakej hnůj,“ napsal jeden z diskutujících.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jakub Makarovič

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna a Rajchl v Kladně: Trump a Putin se dohodnou, my s tím neuděláme nic. Řešme problémy Čechů

12:30 Foldyna a Rajchl v Kladně: Trump a Putin se dohodnou, my s tím neuděláme nic. Řešme problémy Čechů

REPORTÁŽ Knedlík v Černínském paláci. Válečný zločinec Zelenskyj. Cinknuté volby, kde Rumunsko je na…