Eva Kislingerová, která kandiduje v Praze 2 za ANO pro ParlamentníListy.cz popsala, jaké nepříjemnosti zažívala během vrcholení kampaně před krajskými volbami.
Naposledy tuto středu, když jí měl být rozmlácen její stánek.
„Násilí nesmí zvítězit! Pevně věřím, že tento útok na demokracii zůstane ojedinělým šrámem na letošních volbách a nedojde k ohrožení právního státu v naší vlasti,“ uvádí kandidátka.
„Děkuji za mimořádnou podporu, které se mi dostalo nejen od občanů Prahy 2, 3, 9-Hloubětína, Hrdlořez a Malešic, 10-Vinohrad, po útoku na mne. Odmítám nejen fyzické či jiné útoky na jakéhokoliv kandidáta ve volbách, ale na kohokoliv, a to z jakéhokoliv důvodu,“ píše Kislingerová ve svém vyjádření.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Natálie Brožovská