Podle informací serveru Valtr radil generálnímu řediteli dopravního podniku s projektem Uzavření prostor metra – turnikety a s outsourcingem služeb spojených s dodávkami pohonných hmot.
Podle serveru přinejmenším zakázka na dodávku nafty měla totožný scénář jako již známý obchod s jízdenkami. „Vítězná firma Oleo Chemical odváděla provizi z každého prodaného litru společnosti Cokeville Assets se sídlem v Karibiku. Obdobně posílala firmě Cokeville Assets 17 haléřů z každé jízdenky papírna Neograph,“ napsal server.
Naprosto vše o Janě Nagyové-Nečasové ZDE.
Bývalý pražský primátor serveru řekl, že ředitel DP Dvořák svého času silně tlačil na projekt turniketů ve vestibulech metra. Ten měl mít podle původních propočtů hodnotu 1,5 miliardy korun. Kalkulace magistrátu ale ukázaly jeho nerentabilnost.
I když byly jeho rady pro dopravní podnik zjevně nevýhodné, dostával za ně Valtr 65 tisíc korun měsíčně, od roku 2010 už jen 35 tisíc korun. Celkově prý dopravní podnik Valtrovi vyplatil 1,7 milionu korun.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam