Schwarzenberg pokřtil knihu, kterou mu věnovali přátelé

07.01.2013 21:30 | Zprávy

Prezidentský kandidát Karel Schwarzenberg dnes vpodvečer v neformální atmosféře pražské kavárny Jericho pokřtil knihu Milý pane kníže. Publikace je věnovaná k jeho 75. narozeninám, které Schwarzenberg oslavil na konci minulého roku. Setkání u harmoniky s přáteli a známými se uskutečnilo jako součást prezidentské kampaně. První kolo přímé prezidentské volby bude v pátek a v sobotu.

Schwarzenberg pokřtil knihu, kterou mu věnovali přátelé
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Kniha je plná vzkazů a přání od přátel a spolupracovníků. Doplňují ji malůvky i fotografie z různých období Schwarzenbergova života, včetně fotografií z dětství. "Pro mě ta knížka je neobyčejný výkon," řekl Schwarzenberg. Údiv neskrýval především nad sbírkou fotografií. Řekl, že u některých z nich si ani nepamatuje, že by někdy viděl. "Je to pozoruhodné, je to největší dárek, který jsem dostal," uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

20:37 Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

Premiér Fiala se na podzim smál, když poslanec Vladimír Zlínský vznesl interpelaci, zda vláda nějak …