TOP 09 hospodařila loni se ztrátou 24,2 milionu korun

30.03.2018 12:45 | Zprávy

Loňské náklady TOP 09 činily přibližně 109,8 milionu korun a zhruba o 24,2 milionu korun tak překročily výnosy za rok 2017. Strana to dnes uvedla v tiskové zprávě. Největší položkou na straně nákladů byly výdaje za loňské volby do Sněmovny, které opoziční stranu vyšly na 74,8 milionu. TOP 09 ve volbách získala 5,31 procenta hlasů a ve Sněmovně má sedm poslanců, píše ČTK.

TOP 09 hospodařila loni se ztrátou 24,2 milionu korun
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

V roce 2016 vykázala TOP 09 ztrátu zhruba 18 milionů korun. Informovala tehdy, že ztrátové hospodaření způsobily náklady na krajské a senátní volby. Deficit vykryly úspory z předchozích let. Také nyní strana uvádí, že i přes negativní poměr výnosů a nákladů loni hospodařila bez dluhů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zděšení Fialy, Pekarové, Rakušana a dalších umocní tvrdá předpověď

11:36 Zděšení Fialy, Pekarové, Rakušana a dalších umocní tvrdá předpověď

Zrada, chyba, služba Putinovi. Čeští politici a komentátoři jsou rozhodnutím Donalda Trumpa zastavit…