Takto by se prý stavěl Ježíš k uprchlíkům. Mnozí budou překvapeni

19.10.2015 11:51 | Zprávy

Americký publicista a spisovatel Doug Giles tvrdí, že se církevní charitativní organizace mýlí, když chtějí pomáhat údajně strádajícím uprchlíkům. Dle jeho názoru tvoří většinu uprchlíků jen radikální muslimové, kteří neznají slovo vděk a nehodlají se v žádném případě integrovat do západní společnosti.

Takto by se prý stavěl Ježíš k uprchlíkům. Mnozí budou překvapeni
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

„Před několika týdny jsem dostal několik dopisů z církevních charitativních organizací, které mě vyzývaly, abych jim poslal nějaké peníze pro lidi prchající z válkou zničené Sýrie. V textu byly použity klasické prvky citového vydírání. Nechyběla otázka, co by dělal Ježíš, také zmínka o tom, že dobrý křesťan musí pomáhat strádajícím uprchlíkům. Mezi řádky jsem pak mohl číst, že když nepomůžu, kašlu na křesťanství. A to by ještě měli vědět, že vlastním firmu na výrobu doutníků, nijak nezakrývám svoji oblibu alkoholu a považte, že občas také sprostě nadávám,“ píše s nadsázkou v úvodu svého textu americký komentátor a publicista.

Potom už zcela vážně Giles konstatuje, že by ze všeho nejraději pomohl všem lidem, kteří trpí následky islámu. „Z mého pohledu jsou však tito údajně trpící a strádající uprchlíci spíš psychicky narušenými teroristy, kteří neprchají o život, ale s cílem infiltrovat se do západní civilizace. Když pomíjím CNN, MSNBC a další mediální mainstream, tak z toho, co jsem měl možnost vidět, jsem vydedukoval, že ti údajní strádající uprchlíci vůbec nejsou svým zachráncům vděční a projevují jen málo ochoty se asimilovat. Viděl jsem spoustu obrázků těch trpících uprchlíků, na kterých byli většinou rozzlobení muslimští muži ve věku 18 až 45 let. Omlouvám se za svoji skepsi, ale když ti uprchlíci konvertují ke křesťanství, aby získali jídlo a peníze, dovolil bych si o jejich upřímnosti pochybovat,“ konstatuje Giles.

Celý text v angličtině najdete ZDE

Giles také upozorňuje na četné případy znásilnění, do kterých jsou uprchlíci zapleteni. „Nepříliš pozitivní myšlení mám i v situaci, kdy vidím, jak údajní uprchlíci vykřikují v Německu Alláhu akbar a mávají nad hlavou tyčemi a holemi. A co si o nich mám myslet, když čtu, že brutálně napadli matku a její dceru? Vedle toho vidím, jak ti ubozí uprchlíci nadávají policistům tím nejvulgárnějším způsobem a rozhazují jídlo i oblečení získané v rámci pomoci po zemi. K tomu si můžeme přidat organizované násilné útoky těchto údajně potřebných duší v tunelu vedoucím pod kanálem La Manche. Není takové chování trochu podivné? Nechci být stále jen negativní, ale musím se také ptát, proč tito trpící uprchlíci pobodali lékaře v nemocnici nacházející se v hostitelské zemi? Proč nám tyto věci neukazují na CNN nebo Fox News?“ podivuje se Giles.

Za nepochopitelné Giles považuje také zprávy hovořící o tom, že někteří uprchlíci podávají žalobu na vlády hostitelských zemí za to, že jim nedávají slíbené peníze dostatečně rychle. „Podívejte se, já jsem určitě pro pomoc lidem, kteří prchají z nějakého státu ovládaného zrůdným diktátorem, aby mohli žít svobodně. Co jsem ale zatím viděl, tak drtivé většině uprchlíků o žádnou svobodu a demokracii nejde,“ konstatuje Giles, podle kterého jde spíš o vychytralé jedince snažící se zneužít ve svůj prospěch hloupé multikulturní chiméry Západu. „Ale pojďme zpět k dopisu, co jsem dostal od několika církevních charitativních organizací. Znám Ježíšovo učení a silně pochybuji, že by on sám chtěl pomáhat těmto nábožensky netolerantním hordám. Skutečně nevěřím tomu, že by Ježíš nechal tyto nepřátele lidstva žít někde jinde než v pekle,“ tvrdí Giles.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pro

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Myslíte, že za to, že EU zaostává může Euro?

Mě přijde, že jsou to spíš neustálé zákazy a byrokracie, kterou si sama EU podřezává pod sebou větev. Na druhou stranu, jestli má někdo konkurovat třeba USA nebo Číně, nemyslím si, že to může být jeden stát v Evropě, a že EU má svůj smysl, jen se musí vzpamatovat a začít dělat politiku jinak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němec šel sedět za e-mail vrchnosti. Stěžoval si, tak na něj politička poslala ruku zákona

21:32 Němec šel sedět za e-mail vrchnosti. Stěžoval si, tak na něj politička poslala ruku zákona

Nespokojený Němec napsal e-mail ministerské předsedkyni Meklenburska-Předního Pomořanska. Ta se e-ma…