Zemědělský senátor štípavě zaútočil na lidovce. A vysvětlil, proč podražily brambory

01.01.2014 17:43 | Zprávy

Senátor Jan Veleba, úřadující prezident Agrární komory ČR, odpovídal na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů.

Zemědělský senátor štípavě zaútočil na lidovce. A vysvětlil, proč podražily brambory
Foto: hns
Popisek: Senátor, exprezident Agrární komory a předseda SPO Jan Veleba

Čtenář Vladimír Dedek se ptal, jak je možné, že v naší republice bují soudcovská zvůle a jak to, že nezávislí a neodvolatelní soudci doposud nemají zřízenu Soudcovskou komoru. „Silná tvrzení a soudy (s mnohým se ztotožňuji)," píše v odpovědi senátor Veleba, ale „toto určitě není otázka pro mne, ale pro hlavní polistopadové politiky – prezidenty Havla a Klause, předsedy vlád Topolánka, Paroubka, Grosse a mnoho dalších“, dodává.

  • Dotaz i odpověď si přečtěte ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jma

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

19:58 Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

Je na straně Ukrajiny. Bojoval za ni. Přesto ho onálepkovali za proruského a udělali z něj dezinform…