Jan Vítek: Amerika na rozcestí

21.01.2021 9:21 | Zprávy

Američtí demokraté mají jen krůček k tomu, aby zavedli v zemi „vládu jedné strany“. Ovládají Bílý dům, Kongres i Senát a stačí jim už jen utvrdit většinu v Nejvyšším soudu.

Jan Vítek: Amerika na rozcestí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

Tato skutečnost není výsledkem náhody, ale procesu, který začal v letech osmdesátých minulého století, kdy nespoutaný globalismus zapustil kořeny na účet a ke škodě národních ekonomik a vlád. Levicoví radikálové v demokratickém hávu si provrtali přístup do klíčových pozic v politice, státním aparátu, univerzitách, sdělovacích prostředcích, podnikání a bankovnictví.

Tito radikálové, kteří kdysi hlásali svobodu myšlení a projevu, dnes prohlašují, že jejich ideje identitarní a generové politiky jsou jedině správné a musí být uskutečněny, že důkazy, které je vyvracejí musí být zatraceny a nesouhlas rozdrcen na prach.

Nejméně po třicet let vládly Spojeným státům rodinné dynastie a jejich kamarily, které byly propojeny pupeční šňůrou peněz a moci. Málo lidi si uvědomuje, že jejich zásluhou Demokratická strana již není jen politickým uskupením, ale především ideologickým a revolučním nástrojem pro svržení bílé kultury. Vedení Demokratů uzavřelo nesvaté spojenectví s bojůvkami Black Lives Matter a Antifa, které výměnou za ochranu a finanční podporu vyvolávají rasové nepokoje a střety na zakázku. Vedení zároveň podněcuje příliv přistěhovalců a urychluje jejich nacionalizaci, aby rozšířilo svoji voličskou základnu. To je nebezpečná hra. Protože jakmile se barevná většina promítne do vlády jedné strany, zmocní se vedoucích míst a nahradí své bílé ochránce a mentory. Může k tomu dojít už koncem první poloviny tohoto století.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Filip Turek byl položen dotaz

nedůvěra EK

Nestálo by už za to, pokusit se napříč parlamentem najít dost hlasů pro vyslovení nedůvěry EK, popř. pro její odvolání - po tom co předvádí von Layenová i Kallasová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Kdo likviduje demokracii?

15:34 Jiří Paroubek: Kdo likviduje demokracii?

Soud zakázal Marine Le Penové kandidovat – údajně pravomocně a poslal ji na dva roky do vězení – zat…