Stanislav Zapletal: Ještě v listopadu Fiala tvrdil, že se nezmění ani valorizace ani důchodový věk

19.02.2023 9:49 | Komentář

Partě pětikoalice naletěla skromně převažující většina u voleb. Nyní už má i svého generála, lidem obdivovaného. Takže je důvod k velké radosti a skromně převažující většina si může blahopřát.

Stanislav Zapletal: Ještě v listopadu Fiala tvrdil, že se nezmění ani valorizace ani důchodový věk
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Jenže se hnali po moci, nikoli po práci. Naslibovali, co se dalo, i když je k tomu nikdo nenutil. A nyní se ještě i pětiprstkový generál začíná přesouvat mezi strašidla strašící válkou, když náčelník pětiprstky tvrdí, že ve válce už jsme.

Na důchody není, na tanky a ostatní, i na ta dvě procenta na válku také je, na letadla z USA jakbysmet. Takže není pravda, jak naznačuje Křeček, že je státní pokladna prázdná. A na přidání na platech politiků také je. A na plat Křečka také.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Igor Hendrych, Ph.D. byl položen dotaz

Zneužívání dávek

Je fajn, že myslíte na starší lidi, ale na druhou stranu, jak je možné, že se ani vám v předchozích letech nepodařilo vyřešit problém se zneužíváním sociálních dávek? Jak je možné, že je někteří pobírají, i když roky nebo vůbec nikdy pořádně nepracovali? Ba dokonce se jim život z dávek vyplácí?!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dominik Rusinko: Trumpova drakonická cla vstoupila v platnost, Čína schytala rovnou 104 procenta. Proč se ale v Česku nebát vyšší inflace?

15:49 Dominik Rusinko: Trumpova drakonická cla vstoupila v platnost, Čína schytala rovnou 104 procenta. Proč se ale v Česku nebát vyšší inflace?

Dnešním dnem oficiálně vstoupila v platnost Trumpova drakonická cla vůči zbytku světa. I když jsme s…