Možná to byla jen náhoda, možná to způsobily obdobné pohledy na prudce se zhoršující mezinárodní situace v souvislosti s nástupem řízené nelegální migrace, ale naše první články publikované na Neviditelném psu (ten jeho se jmenuje O islámu), mají téměř stejné datum. Oba vyšly v listopadu 2015.
Jedním z témat článků Pavla Chrastiny, která výrazně upoutala mou pozornost, bylo hodnocení a kritika způsobu vyjadřování některých rozhlasových redaktorů a moderátorů a dokonce i jejich pokusy o cenzuru názorů hostů ve studiu. Zaujalo mě to natolik, že jsem někdy počátkem roku 2017 požádal pana redaktora, zda by Pavlu Chrastinovi neposlal můj mail s prosbou o spojení. Nedlouho poté se mi Pavel Chrastina ozval a byl velice vstřícný. Vyměnili jsme si názory na některé aspekty tehdejšího aktuálního politického dění a on mi velice smířlivě vysvětlil okolnosti jeho „odchodu“ ze skupiny Olympic.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV