Předsednictvo KDU-ČSL ostře odsuzuje používání lži a populistických metod ve volební kampani ČSSD proti církevním restitucím. Příkladem takové kampaně je středočeský billboard ČSSD, který spekuluje o prodeji Pražského hradu do zahraničí.
"Lež nepatří ve slušné demokratické společnosti mezi prostředky volebního boje. Tyto metody jsou pro české sociální demokraty nedůstojné", prohlásil předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.
KDU-ČSL připomíná, že sbližování rétoriky demokratických a populistických stran vždy vedlo k okleštění politické kultury a demokracie v naší zemi.
Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
![](/Content/Img/content-lock.png)
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kdu.cz