Praha 2 se k světovému svátku dárcovství Giving Tuesday připojila již posedmé

07.12.2024 7:04 | Tisková zpráva

Městská část Praha 2 odstartovala již tradiční charitativní sbírku krmiva, hraček a dalších potřeb pro zvířecí útulky. Ke světovému svátku dárcovství, známému jako Giving Tuesday, se radnice připojila už posedmé v řadě.

Praha 2 se k světovému svátku dárcovství Giving Tuesday připojila již posedmé
Foto: Praha2.cz
Popisek: Praha 2

Do akce se stejně jako loni zapojily rovněž základní či mateřské školy a prodejny zvířecích a chovatelských potřeb. Přispět do sbírky mohou občané až do 21. prosince, a to celkem na 11 sběrných místech.

Hlavní sběrný kontejner oranžové barvy je umístěn již tradičně na náměstí Míru. Menší sběrné boxy, které vyzdobily děti a žáci z mateřských a základních škol, jsou pak umístěny ve vybraných prodejnách se zvířecími a chovatelskými potřebami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Proč jste smazal vlastní komentář o Pospíšilovi?

To jste tak rychle změnil názor nebo si jednoduše za svými názory nestojíte? A uvažujete, že byste se lídrem kandidátky nebo předsedou strany stal sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Z parkovišť mizí staré parkovací automaty

22:09 Jablonec nad Nisou: Z parkovišť mizí staré parkovací automaty

V průběhu března budou Technické služby Jablonec (TSJ) postupně demontovat staré parkovací automaty …