10:00 - pohádka O čertovském křesle
Nejen děti, ale určitě se pobaví i dospělý divák uvedením hry Josefa Horáčka „O čertovském křesle“ v režii Anny Fencíkové z Třeště s hudební spoluprací Milana Fugase Pindera.
Pohádka s písničkami DS Jana Lišky při TJ Sokol Třešť, ve které se malí i velcí diváci dozví nejen to, jak čerti pečlivě sledují svět, aby mohli potrestat každou nepravost, ale i to, že zlato a drahé kamení není to největší bohatství na světě. Zda láska a dobro, přes všechny potíže, přece jen nakonec zvítězí a princezna Terezka se dostane svému milému princi Jaroslavovi se dozví jenom ten, kdo se stane přímým účastníkem našeho představení.
14:00 - příjezd sv. Václava
14:30 - 16:00 cimbálová muzika Rathan

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV