Velikonoční rarita z Pelhřimova - slepici došel toner

09.04.2020 19:33 | Zprávy

Muzeum rekordů v Pelhřimově má nový kuriózní exponát. Jedná se o vajíčko, které do jeho sbírek věnoval Jan Janíček, chovatel z Rozseče.

Velikonoční rarita z Pelhřimova - slepici došel toner
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

Možná by se na první pohled nabízela varianta, že jde o velmi decentně zdobené vajíčko velikonoční, ale tak tomu není. Takhle ho slepice prostě snesla... jako kdyby ho vyráběla počítačově a zničehonic jí "v tiskárně došla barva".

Vejce běžné velikosti (vysoké 5,44 cm) je odspodu až do výšky 1,88 cm zbarveno hnědě, zbylé 2/3 vajíčka jsou bílé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Buď vidět, přežiješ

22:42 Cheb: Buď vidět, přežiješ

Městská policie realizovala v ulicích i příměstských částech našeho města preventivní akci s názvem …