DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Možná střelba na psa v honitbě je jasně definovaná zákonem o myslivosti

29.03.2023 13:49 | Zprávy

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT podporuje iniciativy ochránců zvířat vedoucí ke změně příslušných zákonů o myslivosti - v reakci na nezákonné zastřelení bordel kolie myslivcem na Opavsku.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Možná střelba na psa v honitbě je jasně definovaná zákonem o myslivosti
Foto: DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Popisek: Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se plně se ztotožňuje s textem petice ochránců zvířat, resp. pana Jana Kristy, určené Petičnímu výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a připojuje se k ní. 

„Petice za změnu příslušných zákonů o myslivosti - v reakci na nezákonné zastřelení border kolie myslivcem na Opavsku. 

Jsme pobouřeni událostí, která se stala na konci února tohoto roku. Myslivec na Opavsku zastřelil border kolii v blízkosti cyklostezky před očima majitelky a zdá se, že dle současných zákonů bude tento čin označen pouze za přestupek. Žádáme změnu příslušných zákonů.

Vážení členové Petičního výboru PS ČR,

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Margita Balaštíková byl položen dotaz

S kým chcete uzavřit koalici?

Volby zřejmě skutečně vyhrajete, ale co pak? S kým uzavřete koalici? Protože sami vládnout nemůžete (na to hlasy mít nebudete). A když jste zmínila průzkumy, čemu přičítáte, že v nich poslední době ANO oslabuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turková (PRO): Evropa dávno není pupkem světa, stává se nekonkurenceschopným skanzenem

22:31 Turková (PRO): Evropa dávno není pupkem světa, stává se nekonkurenceschopným skanzenem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k roli Evropy ve světě.