Komrsková (Piráti): Školské kapacity zoufale chybí a dochází čas

31.07.2024 14:07 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnosti přestavby bývalé radnice Prahy 10 na kampus

Komrsková (Piráti): Školské kapacity zoufale chybí a dochází čas
Foto: Piráti.cz
Popisek: Jana Komrsková

Prodat, nebo mít školu? Odpověď by měla být zřejmá, nechceme nechat deváťáky dál viset pod čarou a jen pozorovat, jak bývalá radnice zbytečně chátrá. Radní pro školství Antonín Klecanda (STAN) musí možnost přestavby na kampus řádně prověřit. A to ne od stolu ani na základě dojmů. Školské kapacity zoufale chybí a dochází čas.

V ceně rekonstrukce bývalé radnice je samozřejmě i odstranění azbestu, který stavaři v druhé polovině dvacátého století používali běžně. Navíc město jako investor má přímější možnost kontroly nakládání s touto nebezpečnou látkou, než v případě rekonstrukce soukromým investorem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Jak byste definovala dezinformace?

Jak a kdo by podle vás měl posuzovat, co je a co není pravda? A co když se pravda ukáže vlivem času, což se dost často stává? Víte já bych od ODS čekal, že budete bojovat spíš za svobodu slova a ne dělat pravý opak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Koupil jsem dárek pro Danuši Nerudovou

22:12 Rajchl (PRO): Koupil jsem dárek pro Danuši Nerudovou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nákupu učebnice dějepisu pro základní školy.