Krumer (SPD): Je to jinak, než nám Brusel vnucuje

02.11.2021 13:29 | Zprávy

Je nezpochybnitelná pravda, že je nezbytné chránit přírodu, a omezovat zdroje, které způsobují poškozování životního prostředí. Ovšem Bruselští nadlidé vymýšlejí nesmysly, a svojí nekompetentností ničí národní státy, jejich ekonomiku, a životy lidí.

Krumer (SPD): Je to jinak, než nám Brusel vnucuje
Foto: archiv politika
Popisek: Vladislav Krumer

Je nezpochybnitelná pravda, že je nezbytné chránit přírodu, a omezovat zdroje, které způsobují poškozování životního prostředí. Ovšem Bruselští nadlidé ze sebe dělají hlupáky, a z nás svoje poddané. Vymýšlejí nesmysly, a svojí nekompetentností ničí národní státy, jejich ekonomiku, a životy lidí. Zaměřují se však, a zřejmě úmyslně, na vedlejší příčiny ničení přírody, a životního prostředí. Jejich největším nepřítelem jsou lidé, jejich automobily a byty, to že svítí, topí, myjí a koupají se v teplé vodě, a vaří si jídlo. Zcela opomíjejí to podstatné, co ničí přírodu, nás, i jednotlivé státy. Jsou to armády, jejich zbraně a technika, přesuny a zásobování armád, jejich základen po celém světě, zkoušky zbraní, jejich výroba, výroba vojenské techniky a vybavení armád. Vyvolávání majdanů, státních převratů a válek v zemích pro ně strategicky a surovinově zajímavých. Po nich do těchto zemí nastupuje armáda, a ničí infrastrukturu a životní prostředí bombardováním, útoky pozemních vojsk, námořních křižníků a dalších vojenských lodí, ponorek a jejich raket. V těchto zemích si vybudují svoje vojenské základny, a zůstávají tam dočasně trvale. To opět vyžaduje logistiku, náročné přepravy, a tím další zbytečné produkování CO2 a dalších škodlivin.

V těchto aktivitách vedou NATO, USA, a v EU drží prapor především Německo, a ti jsou hlavními viníky znečišťování životního prostředí. Německo vyvolalo dvě hrůzné světové války ve dvacátém století, které se podepsaly i na ničení životního prostředí. Teď pod záštitou EU ničilo a ničí naše zemědělství, potravinářský průmysl, když zabetonováváním a stavbami na naší zemědělské půdě, které už změnou územních plánů buď nekompetentními, anebo uplacenými úředníky zmizelo na 60%. Zde staví svoje sklady, fabriky, montovny, supermarkety a sídla firem. Jsme pro ně dobří jako odbytiště jejich často i nekvalitních přebytků, a jako levná pracovní síla. Stačí si jenom odpovědět na otázku, proč si tato svoje zařízení nestaví u nich doma, anebo v rozvojových zemích na příklad v Africe, kde je nedostatek pracovních příležitostí, a přebytek obyvatel, a namísto toho, si levné pracovní síly verbují a dovážejí k nám. Tam by měli zaměřit svoji aktivitu, a těmto zemím pomáhat. Takto k nám, pro ně výhodně, vozí ze zahraničí svoje přebytky a materiál, a do EU nelegální migranty. To spolu s výstavbou dálnic a dalším zabetonováním území rovněž způsobuje splachování povrchové vody, namísto jejího potřebného vsakování, a tím i úbytek, a nedostatek podzemní vody.

Pro tyto firmy zahraničních majitelů verbují a organizují dovoz, často i nelegálně, desetitisíce levných zahraničních dělníků tak zvané pracovní agentury. Ti gastarbajtři pendlují mezi svými mateřskými zeměmi, ubytovnami a pracovišti u nás, a to vyvolává další nároky na dopravu, a to jak silniční, tak i leteckou. Dovážením pracovních sil, zboží a materiálu i ze zahraničí, se po silnicích Evropy a také našich silnicích, denně pohybují tisíce nákladních aut, produkují zplodiny, často jsou přetížené, a ničí naše silnice a životní prostředí. O tom se ale nemluví, anebo mluvit nesmí. TV a mainstream o tom mlčí, a stávají se tak spoluviníky tohoto stavu.

Další znečišťování životního prostředí, a dá se říci že rozhodující, je vulkanická činnost, která tady byla od nepaměti. Také lesní požáry, z nichž většinu nezaviňuje člověk, ale bouřky, blesky, sucho, a samovznícení. To se však při strašení o znečišťování životního prostředí také nehodí, nezmiňuje, anebo zamlčuje. Přispět k ochraně životního prostředí, může každodenně každý z nás. Na příklad pravidelně a pečlivě třídit odpad, kterého se i u nás produkují tisíce tun, udržovat svoje okolí v čistotě, vést k tomu v rodinách a ve školách i naše děti. A výrobci by se měli nejenom zamyslet, nad nesmyslnými jednorázovými obaly z plastů a jiných materiálů, do kterých balí svoje výrobky, aby se často zbytečnou velikostí, a barevností obalů, lépe prodávaly. Měl by také tento způsob reklamy svých výrobků změnit, a šetři s obalovými materiály, a tím snížit jejich výrobu, a šetřit přírodu. A úředníci v Bruselu, i ti, kteří si říkají politici, by už konečně i v ochraně přírody a životního prostředí měli vzít rozum do hrsti, pokud však ještě nějaký mají. Jinak to vypadá, že už přemýšlejí pouze přes svoji peněženku, rychle naplnit svoje bankovní konta, a jak se zalíbit svým donátorům.

Převzato z profilu politika.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Článek byl převzat z Profilu PaedDr. Vladislav Krumer

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Zuzana Ožanová byl položen dotaz

Poděkováni ODS

Začal jsem manuálně pracovat v létě roku 1967, kdy mi bylo 15.let. Dnes v roce 2024, listopad musím pracovat stále. Jsem docentem na vysoké škole.Pracuji tedy 57 let. Bohužel musím! Myslíte že je to správné? Důvod je udržení alespoň průměrné životní úrovně. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Hněv amerických voličů a voliček se obrátil proti demokracii

23:08 Zelení: Hněv amerických voličů a voliček se obrátil proti demokracii

Komentář Gabriely Svárovské a Matěje Pomahače k výsledkům amerických voleb, publikovaný na veřejném …