Ministryně Valachová dnes podpořila neslyšící orientační běžce

30.07.2016 21:11 | Zprávy

V sobotu 30. července se ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová účastní 8. Mistrovství Evropy neslyšících v orientačním běhu, nad kterým převzala záštitu.

Ministryně Valachová dnes podpořila neslyšící orientační běžce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Valachová

Akce se konala na Svatém Kopečku u Olomouce na louce u zoologické zahrady. 

Celková účast na šampionátu, jehož součástí je i 3. Mistrovství Evropy juniorů – neslyšících, je 110 závodníků z 11 zemí Evropy.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Miroslava Němcová byl položen dotaz

falešný tweet

Dobrý den, přemýšlela jste, proč právě vy jste byla zneužita k šíření falešného tweetu? Myslíte, že vás v Rusku nějak znají, že jste pro ně hrozbou? Spíš bych vám dal za pravdu, že popud vzešel z Česka, ale od koho? Myslíte, že je za tím třeba i někdo z politiků, a že jde o předvolební boj?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Sbírka na drony a trhavinu pro Ukrajinu je „neřízená střela“

19:25 Vích (SPD): Sbírka na drony a trhavinu pro Ukrajinu je „neřízená střela“

Považuji současnou situaci na Ministerstvu obrany za neudržitelnou.