Nacher (ANO): Prezidentský dvojí metr

13.01.2025 15:14 | Monitoring

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na propojení funkce pražského zastupitele Pavla Vyhnánka s funkcí ředitele Správy pražského hradu

Nacher (ANO): Prezidentský dvojí metr
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Je roztomilé, jak zastupitel za Prahu Sobě Pavel Vyhnánek propojuje svoji roli pražského zastupitele s funkcí ředitele Správy pražského hradu, pod záminkou, že společně s IPR chtějí pro policisty, provádějící hradní kontroly, vytvořit to „správné krásno".

Absolutně nerozporuji právo úřadujícího prezidenta rozhodnout o bezpečnostních opatřeních Pražského hradu. Měl na to právo prezident Zeman a stejně tak má na to právo prezident Pavel. Na co ale upozorňuji, je přístup politiků, médií a architektů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Z čeho by ANO pokrylo státní výdaje

Kritizujete tuto vládu, že chce jít cestou škrtů, já teda o škrtech nic nevím, ale co vím, že všude i v peněženkách lidí chybí peníze. Co s tím hodláte jako potencionální příští vláda dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Celní válka s USA znamená – bojujme a zaměřme se i jinam

9:15 Vích (SPD): Celní válka s USA znamená – bojujme a zaměřme se i jinam

Překvapivé rozhodnutí USA zavést vysoká cla „pokládá“ finanční trhy, nepanikařme a přizpůsobme se si…