Okamura (SPD): Nejen Evropskou unii ovládají blázniví neomarxisti

26.11.2020 5:34 | Zprávy

Argentinská armáda musí do 30.11. naplnit kvóty pro transgenderové osoby, přičemž přinejmenším jedno procento příslušníků argentinského pozemního vojska budou muset nově tvořit transsexuálové, transvestité a transgenderové osoby.

Okamura (SPD): Nejen Evropskou unii ovládají blázniví neomarxisti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Informuje o tom dnes renomovaná agentura AFP. I na armádu se totiž vztahuje zářijový výnos vlády argentinského prezidenta Alberta Fernandeze. Prezident Fernandez jednoprocentní kvótu stanovil pro všechny argentinské státní instituce. Kvóta se vztahuje jak na vojenské příslušníky, tak na občanské zaměstnance armády. Podle agentury AFP ale není jasné, zda výnos platí také v případě námořnictva a letectva. Podle vlády kvóta představuje „začátek nápravy porušování lidských práv transvestitů, transsexuálů a transgenderových osob v minulosti“.

Co k tomu dodat? Asi jen to, že jsem zvědavý, jak se toto opatření projeví na zvýšení bojeschopnosti argentinské armády… A mimochodem, přesně opačně k tomuto tématu přistoupila administrativa dosavadního amerického prezidenta Donalda Trumpa. Od dubna loňského roku platí v USA nařízení, které transgenderovým osobám působení v amerických ozbrojených složkách zakazuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Evropská komise chce představit plán na zrychlení Green Dealu

14:02 Pokorná Jermanová (ANO): Evropská komise chce představit plán na zrychlení Green Dealu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánu Evropské komise na zrychlení Green Dealu.