Piráti a Starostové se bezprostředně po přírodní katastrofě na jižní Moravě zapojili do pomoci zasaženým lidem. Pozastavili okamžitě v celé zemi volební kampaň, zástupci koalice pomáhají na místě koordinovat pomoc a odklízet trosky, mezi členy probíhá výběr finančních a materiálních darů.
Potřebné věci jako nářadí na opravy, hygienické, zdravotní a dezinfekční prostředky, deky i spacáky a mnohé další dnes odvezou do zasažených oblastí. Na místo zamíří také další dobrovolníci, do pomoci se rovněž zapojili zástupci mnoha krajů a měst po celé republice.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV