Premiér Babiš: Omlouváme se za nedostatek roušek. Děláme maximum, ale nakupuje je celá planeta

17.03.2020 21:47 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k nedostatku zdravotnického materiálu

Premiér Babiš: Omlouváme se za nedostatek roušek. Děláme maximum, ale nakupuje je celá planeta
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Andrej Babiš

Všem se omlouváme za nedostatek roušek. Vláda dělá maximum, ale nakupuje je celá planeta. Na koronavirus nezareagovala žádná země v Evropě tak rychle jako my. Jako první jsme zrušili lety z Itálie, jako první jsme zavedli karanténu pro naše lidi z Itálie, zrušili jsme víza, jako první jsme zavedli hraniční kontroly. Všichni jedou podle nás.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Co takhle zajistit důstojné mzdy občanům ČR?

Vy řešíte snížení vašich mezd, ale já vidím hlavní problém v tom, že většina lidí v ČR má mzdy nízké a celkově je tu velmi nízká životní úroveň, který se nezlepšuje. Co s tím hodláte dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Kobza: Započala éra rozumu?

15:15 Jiří Kobza: Započala éra rozumu?

Jeden nemusí být zrovna fanatickým stoupencem politického stylu Donalda Trumpa, ale nikdo mu neupře,…