Prokop (ANO): Pražané přichází každý rok o 2-3 miliardy Kč kvůli inflaci

24.02.2025 4:29 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k inflaci.

Prokop (ANO): Pražané přichází každý rok o 2-3 miliardy Kč kvůli inflaci
Foto: archiv O. Prokop
Popisek: Ing. Ondřej Prokop

Pražané přichází každý rok o 2-3 miliardy Kč kvůli inflaci. Tyto peníze mizí prakticky přímo před očima, protože pětikoalice drží dlouhodobě na účtech více než 100 miliard, které nijak neinvestuje.

Nestaví se, nerenovuje se a rezervy se vypařují do vzduchu. Město by přitom mohlo například vykupovat soukromé byty, aby rozšířilo bytový fond pro občany, nebo pomáhat městským částem s financováním důležitých projektů.

Tato letargie a ignorance je jen jeden z mnoha průšvihů, které způsobila nefunkční koalice Spolu + Piráti. (Ukážeme si další. Sledujte tento týden moje sítě.)

Bohužel nevidíme jinou cestu z této klinické smrti, než nechat občany zvolit nové vedení města. Proto jsme vyzvali ministra Rakušana, aby přezkoumal možnosti předčasných voleb v Praze. Chcete-li si poslechnout všechny důvody, pusťte si záznam tiskové konference.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV



Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Vích (SPD): Podpora našich lidí Ukrajině je na historickém minimu

9:15 Vích (SPD): Podpora našich lidí Ukrajině je na historickém minimu

Lídři EU se klepou, co zas bude ráno ve zprávách, že prezident Trump zase vymyslel a hodlá realizova…