Kauza Dozimetr se dál nehýbe. Soudci se jí prý bojí soudit. Kauza, která by v normálním státě vyvolala pád ministra vnitra je u nás médii téměř přehlížená a jen občas se o ní něco málo dozvíme.
Občas se ke kauze vyjádří i nějaký politik. Asi nejvtipnější výrok patří pirátovi Michálkovi: "Možná se [soudci] bojí toho, že kolem kauzy Dozimetr je už nějakých pět mrtvých. To je zvláštní věc."
Ne, pane Michálku. Není to zvláštní věc. Je to nebezpečná věc. Vezměme si třeba jednoho z mrtvých svědků Martina Horáka. Několik týdnů před svým úmrtím sháněl ochranku, aby pak spáchal "sebevraždu" skokem z hotelového balkónu v Dubaji. Horák byl vlivný lobbista s kontakty na tajné služby. Kdo ho asi tak mohl vyděsit?

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV