Včera se měla česká vláda zabývat projednáváním novely volebních zákonů, podle které by občané Evropské unie měli získat možnost volit do zastupitelstev obcí i pokud mají v ČR jen přechodný pobyt. Při této příležitosti z pana Dienstbiera vypadlo a navrhl, aby do obecních zastupitelstev získali možnost volit i další cizinci, nejen obyvatelé Evropské unie. To tedy znamená, že by na jeho návrh v České republice mohli volit Arabové, Afričané, Turci a vlastně všichni ti, které nám chce Evropská unie i přes odpor nás vlastenců a lidí přemýšlejících zdravým selským rozumem nacpat do naší země.
Už jen návrh, že by měli možnost volit do obecních zastupitelstev obyvatelé EU, které zde mají jen přechodný pobyt, je pěkný nesmysl, natož pak návrh Dienstbiera. Všechny tyto návrhy jen potvrzují to, o čem již delší dobu píši. Jsou to všechno věci, které se cíleně připravují a dělají pro oslabení národní suverenity a proto, aby strany jako je oranžová květina (ČSSD) měly zaručeny budoucí voliče, kterým samozřejmě ještě budou vyplácet královské sociální dávky, jelikož velká většina z nich stejně pracovat nebude, přičemž českým důchodcům, kteří celý život tvrdě pracovali, dokáží přidat směšných 40,-Kč měsíčně.
Celé to Dienstbierovo chování mi připadá, jako kdyby tu byl z poza velké louže nasazen, aby plnil to, co mu americká administrativa nařídí. Jinak to opravdu není normální, a pokud to tak není a všechny jeho nápady jsou opravdu jen z jeho americko-české hlavy, tak se omlouvám a vřele tomu psychicky nemocnému pánovi doporučuji, aby se nechal vyšetřit u Chocholouška.
Převzato z profilu.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV