Místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterová z vládních Pirátů v rádiu obhajuje organizovaný zločin, mafii a korupci ve vládním hnutí STAN slovy, že Vít Rakušan (STAN) nemůže rezignovat, protože se ČR se nachází v situaci, kdy převzala vedení Rady EU. Co na tento zcela hloupý argument říct?
Vládní politici dělají z lidí úplné idioty. Demise v Evropě zcela neznámého Víta Rakušana nikoho v Evropě nezajímá, protože ho nikdo v zahraničí nezná. V zahraničí je jim úplně jedno, jestli bude u nás ministrem vnitra ve Fialově vládě Petr nebo Pavel.
![](/Content/Img/content-lock.png)
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV