STAN: Pardubická krajská organizace si zvolila nové vedení

21.03.2019 16:21 | Zprávy

V úterý 19.3. proběhl v Ostřetíně krajský volební sněm STAN Pardubického kraje.

STAN: Pardubická krajská organizace si zvolila nové vedení
Foto: STAN
Popisek: STAN

Krajský volební sněm začal v 15.00 hodin v obecním sálu za přítomnosti hostů: Stanislava Polčáka - poslance Evropského parlamentu a předsedy SMS, Víta Rakušana - poslance PSČR a místopředsedy hnutí STAN a Lucie Krejčové - ředitelky hlavní kanceláře STAN. Tématem jejich vystoupení byly velmi důležité květnové volby do Evropského parlamentu a volby do celorepublikových orgánů našeho hnutí, které budou hlavním úkolem dubnového celorepublikového sněmu. Dále následovaly volby předsedy krajské organizace, místopředsedů a dalších členů Krajského výboru STAN Pardubického kraje. Předsedou byl zvolen Oldřich Koblížek, místopředsedy: František Mokrejš, Hana Štěpánová a Luboš Netolický a členy: Martin Staněk, Ladislav Mlateček, Petr Zikmund, Jiří Hajek, Michaela Matoušková, Zuzana Tvrzníková a Miloš Vlasák. Volební období je dvouleté a nový krajský výbor čeká hodně práce v důsledném prosazování zájmů a potřeb našich spoluobčanů z měst a obcí Pardubického kraje.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Referendum - upřesnění

Dobrý večer, přečetla jsem si Vaši odpověď na dotaz od jiné uživatelky s názvem "referendum". Dále jsem si prostudovala Vás odkaz na tuto odpověď a zajímá mě bod 1e) v němž se v podstatě píše, že v referendu nebudou mít občané možnost hlasovat o členství v mezinárodních organizacích.. Nebo se pletu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Emisní povolenky na vytápění budov – lumpárna EU zdražující bydlení

11:05 Vích (SPD): Emisní povolenky na vytápění budov – lumpárna EU zdražující bydlení

Část EU, kde často nesněží, nutí druhou část EU, aby platila do rozpočtu víc. Je to fér?