Senátor Smoljak: Flagrantní střet zájmů radního Köppla

03.02.2023 8:35 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k porušení pravidel RRTV Danielem Köpplem, který vypomáhal v kampani Andreji Babišovi, co se neslučuju s funkcí radního.

Senátor Smoljak: Flagrantní střet zájmů radního Köppla
Foto: Repro ČRo Plus - Youtube kanál
Popisek: David Smoljak

Před 14 dny jsme se spolu s kolegyní Němcovou obrátili na RRTV ve věci flagrantního střetu zájmů radního Köppla.

Přišlo nám neudržitelné, aby člen nezávislého správního orgánu kontroloval média a zároveň pracoval pro marketing hnutí ANO.

Dnes nám přišla odpověď.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Margita Balaštíková byl položen dotaz

S kým chcete uzavřit koalici?

Volby zřejmě skutečně vyhrajete, ale co pak? S kým uzavřete koalici? Protože sami vládnout nemůžete (na to hlasy mít nebudete). A když jste zmínila průzkumy, čemu přičítáte, že v nich poslední době ANO oslabuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: 3


Osobnost měsíce

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Investice do bezpečnosti a konkurenceschopnosti musí být prioritou

16:26 Hospodářská komora: Investice do bezpečnosti a konkurenceschopnosti musí být prioritou

Evropa stojí na křižovatce a její budoucnost závisí na tom, kam zamíří strategické investice. Ty mus…