Šimral (Piráti): Praha podpořila uskutečnění soutěže Mistrovství ČR ve stepu

25.10.2021 22:21 | Tisková zpráva

V říjnu se ve sportovní hale Kbely uskutečnilo Mistrovství České republiky ve stepu. Na tuto akci hlavní město Praha poskytlo neinvestiční účelovou individuální dotaci ve výši 50 tisíc korun, která byla schválena pražskými radními.

Šimral (Piráti): Praha podpořila uskutečnění soutěže Mistrovství ČR ve stepu
Foto: praha.pirati.cz
Popisek: Vít Šimral

„Podpora sportu a sportovních akcí je velice důležitá jak pro závodníky, tak i pro fanoušky, kteří byli po celou dobu tvrdého lockdownu a s ním spojených omezení o tuto podívanou připraveni. Jak sami víme, je třeba se trvale udržovat fyzicky, ale i psychicky, protože právě sport je jednou z nejlepších forem, jak předcházet řadě zdravotních onemocnění. Tanec je navíc sport, který může provozovat každý, i v pokročilejším věku, proto je každá akce tanečního sportu v Praze velmi vítána,” uvedl radní hl. m. Prahy pro oblast sportu Vít Šimral.

Soutěž se uskutečnila ve věkových kategoriích dětí, dospělých i seniorů a v disciplínách jako je sól, duet, trií, malých skupin a formacích. Mezi soutěžícími bylo možné vidět i několikanásobné mistry světa a Evropy z různých tanečních škol. Přihlášeno bylo přes 300 stepařů a vystoupili i hosté a známé tváře pořadu Star Dance. V rámci Mistrovství České republiky se konal také Tap Dance hobby festival, kde si vystoupení na soutěžním parketu mohli vyzkoušet i jen rekreační stepaři.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Eva Decroix, MBA byl položen dotaz

Russák musí prohrát

Jak to chcete zařídit?Za tři roky se nic nepovedlo, jen umírání na obou stranách. Sankce nefungují, peníze už nejsou, zbrabě také ne - a vyrobit je za podmínek Green Dealu také nepůjde. Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Vláda Petra Fialy zhoršuje postavení zaměstnanců

8:04 Vích (SPD): Vláda Petra Fialy zhoršuje postavení zaměstnanců

Málem se jim podařilo prosadit výpověď bez udání důvodu, ale i další změny zákoníku práce jsou nehor…