Šmarda (SOCDEM): Chci moderní, progresivní Sociální demokracii. Přerodíme se

12.06.2024 6:04 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přerodu na novou Sociální demokracii s novými a mladými tvářemi.

Šmarda (SOCDEM): Chci moderní, progresivní Sociální demokracii. Přerodíme se
Foto: Archiv Michala Šmardy
Popisek: Michal Šmarda

Tyto volby jasně ukázaly, že Sociální demokracie musí udělat několik těžkých a důležitých rozhodnutí.

Již se nemůžeme spoléhat pouze na staré a zkušené tváře naší strany, je třeba zcela změnit přístup, a to i za cenu velkých osobních ústupků.

Musíme aktivně podpořit nové kandidáty, a to zejména ty, kteří mají podporu u svých sousedů.

Jsem přesvědčený o tom, že radikálů je v naší politice více než dost. Ano, jsou silnější než dřív. Ano, nebude lehké se s nimi utkat. Ale je naší povinností to udělat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je to doopravdy s těmi F-35?

Vy tvrdíte, že je bez souhlasu USA použít nemůžeme. O co svá tvrzení opíráte? Protože já četl třeba i článek na Idnes, kde se píše že je to jen nepravdivá fáma - https://www.idnes.cz/zpravy/nato/f-35-letoun-pentagon-armada-obrana-usa-trump-vypnuti-kill-switch.A250321_165847_zpr_nato_inc

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štefec (Trikolora): Máme právo vědět, jak se na ten odpor vlastně postavit

21:03 Štefec (Trikolora): Máme právo vědět, jak se na ten odpor vlastně postavit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k neexistenci pokynů, jak se postavit na odpor, pokud…