Soukromníci: Stohy zbytečných lejster jsou velkou dírou ve vládním deštníku

23.05.2022 18:45 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k vládní kampani Deštník proti drahotě

Soukromníci: Stohy zbytečných lejster jsou velkou dírou ve vládním deštníku
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Musíme konstatovat, že Deštník proti drahotě nefunguje. Podpora flexibilních a zkrácených úvazků je další dobrá myšlenka, ale z komunikace vlády není vůbec jasné, jak konkrétně má toto opatření lidem ulevit. I proto celý deštník připomíná spíše kompozici prázdných prohlášení, která nic neřeší.

Republika potřebuje rychlou akci, jasnou komunikaci a komplexní změny. V otázce zaměstnanosti stát věci nejlépe prospěje tak, že přestane být ten největší parazit a brzda provozu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový (TOP 09): Ve Sněmovně svádíme zápas o nezávislá veřejnoprávní média

16:14 Nový (TOP 09): Ve Sněmovně svádíme zápas o nezávislá veřejnoprávní média

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k navýšení koncesionářských poplatků pro Českou telev…