Soukromníci: Tisíce byrokratů v státní správě nepotřebujeme

30.01.2024 12:12 | Ze sítí

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k nízké nezaměstnanosti

Soukromníci: Tisíce byrokratů v státní správě nepotřebujeme
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Jedním z dlouhodobých problémů naší ekonomiky je prakticky nulová nezaměstnanost. Pracovněprávní vztahy jsou již tradičně nevyvážené, zaměstnanec je v mnoha směrech nepřiměřeně chráněn, proto vyjádření ministra Stanjury (více ZDE) jednoznačně vítáme.

Pokud to však s pravicovým přístupem v oblasti zaměstnanosti myslí opravdu vážně, měl by neprodleně prosadit také dramatické zeštíhlení státní správy a na pracovní úřad poslat podstatnou část státních úředníků. Podnikatelé si je rádi rozeberou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Necháte si to od Babiše líbit?

On tvrdí, že ODS vždy kradla a vždy krást bude. Nevšiml jsem si ale, že byste proti tomuto jeho obvinění nějak vystoupili. Není to podle vás na žalobu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlaváček (STAN): Rezignace na výstavbu městského bydlení byla velká chyba

23:08 Hlaváček (STAN): Rezignace na výstavbu městského bydlení byla velká chyba

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dostupnosti bydlení v hlavním městě Praze