Štefec (Trikolora): Bojiště skutečně není počítačová hra

03.03.2024 14:04 | Ze sítí

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k válce na Ukrajině

Štefec (Trikolora): Bojiště skutečně není počítačová hra
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Štefec

Fascinuje mě, že téměř nikdo z podivného shluku lidí, kteří jásají nad smrtí každého ruského vojáka, nad každým kusem zničené ruské vojenské techniky a křičí u toho nadšeně "Sláva Ukrajině", si neuvědomuje, že každá tato smrt je vykoupena smrtí tří až čtyř ukrajinských vojáků a každý zničený kus ruské techniky je "zaplacen" dvěma až třemi kusy techniky ukrajinské.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

,,Není moudré dávat stranou možnost členství Ukrajiny v NATO" - tvrdíte Vy.

A slibovat Ukrajině něco, co je nereálné, je podle vás v pořádku a fér i vůči Ukrajině? Nebo fakt věříte tomu, že by se vstupem Ukrajiny do NATO všichni souhlasili? Pokud vím, tak je souhlas všech členských států podmínkou pro vstup. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Bednář: Množství dusičnanů v pitné vodě může být zdravotní riziko

14:07 Senátor Bednář: Množství dusičnanů v pitné vodě může být zdravotní riziko

Projev na 6. schůzi Senátu 26. února 2025 ke Zprávě o životním prostředí České republiky 2023