Štěpánek (Trikolora): Andrejova vláda v Adolfových stopách

18.11.2021 14:33 | Komentář

Je to vlastně dokonale symbolické, že se Babišova vláda při uplatňování nových opatření vydává bavorskou cestou. Přesně tam se totiž nachází Norimberk, kde se zrodily ony zločinné diskriminační zákony.

Štěpánek (Trikolora): Andrejova vláda v Adolfových stopách
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Liší se pouze vymezení skupiny lidí, kteří – naprosto bezdůvodně – něco či někam nesmějí. Argument, že se tak děje v zájmu ochrany většiny, neobstojí. Očkovaní jsou totiž úplně stejnými roznašeči jako neočkovaní. Takže žádnou logiku v tom nehledejme. Je to jen a pouze hanebný nátlak, aby se lidé nechali „dobrovolně“ očkovat. Promiňte, nemohu si pomoct, ale já si dobrovolnost fakt představuju jinak. A pro pořádek ještě dodávám, že opravdu nejsem žádný antivaxer.

Omluvou není ani to, že stejně hanebně postupují i jiné vlády. Až v Německu či Rakousku znovu zavedou selekci či obnoví „nápravné“ koncentrační tábory, uděláme to honem honem také?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Téměř 30 % gayů v Německu chce volit AfD

17:04 Senátor Hraba: Téměř 30 % gayů v Německu chce volit AfD

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám v Německu.