Talíř (KDU-ČSL): Blatensko je konzervativní zemědělsko-lesnicko-rybářský region

14.08.2021 16:11 | Zprávy

V úterý 3. srpna navštívil první náměstek hejtmana František Talíř nejseverozápadnější cíp Jihočeského kraje, tedy Blatensko. Cílem návštěvy bylo setkat se starosty a dalšími osobnostmi tohoto regionu činnými v oblastech, které má náměstek Talíř v gesci.

Talíř (KDU-ČSL): Blatensko je konzervativní zemědělsko-lesnicko-rybářský region
Foto: kdu.cz
Popisek: František Talíř

Návštěva začala v ZD Bělčice, jednom z největších zemědělských podniků v regionu. Předseda družstva Karel Zeman náměstka informoval o situaci podniku a hospodářských aktivitách v oblasti rostlinné i živočišné výroby a taktéž zmínil dílčí problémy, kterým družstvo čelí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Pokles reálných mezd

To, že nám klesají reálné mzdy a vůbec klesá naše životní úroveň víme i bez toho, aniž byste nám to jako politici říkali. Mě spíš zajímá, co jako politici děláte proto, aby naše mzdy a životní úroveň byly lepší - vyšší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Ministr Stanjura dlouhodobě nesestavuje státní rozpočet v souladu se zákony

14:07 Schillerová (ANO): Ministr Stanjura dlouhodobě nesestavuje státní rozpočet v souladu se zákony

Projev na 131. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. března 2025 k návrhu Krizového řízení státního roz…