Trikolora Svobodní Soukromníci: Kdo, když ne my, kdy, když ne teď

08.10.2021 17:47 | Tisková zpráva

Jsou před námi klíčové dny. Dny, které mohou změnit mnohé. Dny, které rozhodnou o tom, jakým směrem se bude ubírat naše země v nadcházejících letech.

Trikolora Svobodní Soukromníci: Kdo, když ne my, kdy, když ne teď
Foto: volimtrikoloru.cz
Popisek: Koalice Trikolóra/Svobodní/Soukromníci - logo

Vážené dámy, vážení pánové, vážení přátelé!

Jsou před námi klíčové dny. Dny, které mohou změnit mnohé. Dny, které rozhodnou o tom, jakým směrem se bude ubírat naše země v nadcházejících letech.

Více než kdy jindy je nutné jít k volbám. Každý hlas se počítá, každý hlas má svou váhu a každý hlas může být tím rozhodujícím.

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci odvedla velký kus práce. Má na to, aby se dostala do poslanecké sněmovny. Potvrzují to volební průzkumy i ohlasy, které denně slýcháme ze stovek míst v naší zemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jan Jakob byl položen dotaz

Jen sliby

Slibujete vyšší mzdy a hospodářský růst. Co jste ale dokázaly v tomto směru na poslední roky, co jste ve vládě, když jsme na tom jako občané finančně mnohem hůř než tomu bylo? Nebo máte dojem, že se většina lidí má dobře a nemá finanční problémy, kdy přežívá z výplaty do výplaty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Klára Laurenčíková a její role v tomto státě je důležitá

13:05 Bartoš (Piráti): Klára Laurenčíková a její role v tomto státě je důležitá

Projev na 134. schůzi Poslanecké sněmovny 16. dubna 2025 k vládnímu návrhu zákona o poskytování někt…