Na Hrad by poslal kandidáta Jana Fischera, zatímco v Jihočeském kraji, kde žije, podporuje současného hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD).
Přitom v minulých volbách do Poslanecké sněmovny však vychvaloval do nebes Janu Bobošíkovou (Suverenita), která podle něj umí mluvit a oslovit lidi. Ta teď kandiduje taky na prezidentku, ale tentokrát ji Troška nepodpořil.
„Jan Fischer je vzdělaný, inteligentní, úspěšný a hlavně lidský člověk, který má zdravé názory a nejde mu o to, jít si do politiky nahrabat,“ řekl o osobnosti možná budoucího českého prezidenta režisér pohádek a komedií Zdeněk Troška.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Radek Kraus