"Protestovat již nebudeme, pak už se budeme moci snažit pouze o změnu zákonů," doplnil dále Bohumír Dufek pro ParlamentníListy.cz.
Čtěte také:
Vzhledem k tomu, že páteční protest byl namířen proti stavu korupce v naší zemi, vyjádřil pak také podiv nad tím, proč se nezúčastnili protestní akce také zaměstnanci firem podnikatele Andreje Babiše. Právě on se totiž v posledních měsících zviditelnil svoji ostrou kritikou poměrů v zemi a založil i občanské hnutí ANO 2011 namířené proti korupci s tím, že nevyloučil, že se z něj časem může stát politické hnutí. "Jak je tedy možné, že jeho zaměstnanci nepřijeli?" ptal se do jisté míry zklamaný Dufek.
Čtěte také:
Demonstrace život lidem nezlepší (?)

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Alena Hechtová