Nátlak EU
Představitelé EU mají čas na řešení uprchlické krize.Jenom volají po kvótách a solidaritě.Používají různé formy vydírání a nátlaku (citové,eurodotace).
Tito představitelé vnucují myšlenku, že jenom jejich názor a řešení je správné.
Oni jsou vyvolení,oni mají právo rozhodnout za občany jiných států.
Menší státy se jim mají a musí přizpůsobit.
Vidím to jako diktát Bruselu.
Tento diktát a zrada tady v minulosti byla(Mnichov).Chtějí rozhovat o nás,bez nás.
Budou na naše poliky i z V4 vytvářet při jednáních silný nátlak(víme,jak masírovali Řecko nočním jednáním).
Teď mají čas, ale pak ho najednou nebudou mít.
Jaký je Váš názor?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
18.09.2015 16:54:40 - Ing. Kateřina Konečná
Dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš dotaz. Máte pravdu, že nátlak vytvářený na země V4 začíná být skutečně zarážející. Nedomnívám se sice, že se jedná o diktát, protože kvóty schváleny nebyly a i, která by je schválit mohla (Rada), tak neučinila právě proto, že země V4 zásadně nesouhlasí. Argument Mnichova je tak poněkud zavádějící. Ovšem stejně jako vy, se obávám nátlaku na českou vládu. Stejně tak se však obávám oné radikalizace, která se v ČR objevuje a to zejména na sociálních sítích. Můj názor je, že stejně tak jako má každý člověk zodpovědnost za to co píše a říká, měli by být vlády zodpovědné za to, jak s danou situací naloží. Nátlaky považuji za nepřípustné a kvóty za nesystémové a potencionálně velmi škodlivé.S pozdravem,
Kateřina Konečná