Jak trapná ČT "gratulovala" Heleně Vondráčkové
Jsem rád, když si i veřejnoprávní televize všimne výsledků práce těch, kteří proslavili ČR, problém je v tom, jak kdy a jak koho.
Jsem rád, když si i veřejnoprávní televize všimne výsledků práce těch, kteří proslavili ČR, problém je v tom, jak kdy a jak koho.
Většina lidí přijímá rozhodnutí parlamentu, vlády, krajů nebo měst a obcí v klidu a říkají si, že ono nějak bylo a nějak bude a v nejhorším je v příštím volebním období vyměníme a dáme si lépe pozor, kdo co říká a co potom dělá.
Komentář na facebookovém profilu k stavu českého automobilového průmyslu
Komentář na facebookovém profilu k odebrání čestného občanství Českých Budějovic první kosmonautce Valentině Těreškovové
Současná česká vláda zatím předvádí, jen to, že se neumí postarat o nejzákladnější potřeby vlastních občanů.
Citace na facebookovém profilu z projevu George Friedmana na semináři v Chicagu v únoru 2015
Komentář na facebookovém profilu k představám Billa Gatese o možnostech řešení klimatické krize
Komentář na facebookovém profilu k problémům vedoucích osobností hnutí STAN
"Mami, můžu se večer dívat na televizi," ptá se u sobotního obědu náctiletý syn své rodičky. "Záleží na tom, zda odpoledne bude svítit slunce a foukat vítr," reaguje matka.
Komentář na facebookovém profilu k maďarským opatřením proti zvyšování cen energií
Komentář na facebookovém profilu k aktuální situaci na Ukrajině a vztahům USA a Ruska
Pokud totalitní mocnost získává vliv a takové možnosti, že mu demokracie ustupují, viz v minulosti například Mnichovská dohoda a Adolf Hitler, tak to nevede k ničemu jinému, než k tomu, že své požadavky stupňují.
Když jsem v roce 2000 poprvé navštívil čínskou metropoli Peking, už na náměstí Nebeského klidu byl umístěn symbol letních Olympijských her, které ČLR hostila v roce 2008.
Komentář na facebookovém profilu k vyslání našich vojáků na polsko-běloruskou hranici
Koncem minulého týdne jsem si připadal jako v telefonní ústředně.
Manipulátoři veřejným míněním a také současná tvořící se koalice, když to řeknu lakonicky - tak když se JIM to hodí, ohánějí se účelově Ústavou ČR tak ukrutně, že si u toho jsou ochotni klidně třeba i rameno vykloubit.
Komentář na facebookovém profilu k změnám, které chystá budoucí vláda premiéra Fialy
Komentář na facebookovém profilu k ústupu zájmu Markéty Pekarové Adamové a Olgy Richterové o post ministryně práce a sociálních věcí
Komentář na facebookovém profilu k poslaneckému klubu Pirátů, založenému v rozporu s jednacím řádem Poslanecké sněmovny ČR
Komentář na facebookovém profilu k předvolební kampani