Český rozhlas ve stopách České televize
Nejen Česká televize, ale také Český rozhlas dlouhodobě porušuje zákon.
Nejen Česká televize, ale také Český rozhlas dlouhodobě porušuje zákon.
Pokud náhodou nevíte, co jsou to ty „evropské hodnoty“, tak spolek s názvem Evropské hodnoty to názorně předvádí den co den. Naposledy jeho výkonný ředitel Jakub Janda. Ano, ten porno Janda.
Poslouchal jsem rozpravu, co probíhala ve sněmovně před volbou členů Rady České televize. A dojal jsem se nad vystoupeními opozičních poslanců, jak se pohoršovali nad jedním mailem, který hodnotil kandidáty.
Už dlouho mě něco takhle nevytočilo. Nepíše se rok 1935 a nejsme v nacistickém Německu, nepíše ani rok 1950 či 1970 a nejsme v socialistickém Československu.
Všichni mají plná ústa změny, ale na Slovensku se toho po volbách mnoho nezmění. Jistě, proběhnou standardní „škatulata, hejbejte se“, spojená s výměnou kádrů na ministerstvech, v parlamentu i jinde, ale to je asi tak všechno.
Chtít zakázat zveřejňování průzkumů volebních preferencí 50 dnů před volbami byl možná druhý extrém, ale z aktuálního dění je přinejmenším jasné, jaká byla motivace těch, kteří to navrhovali, a že důvody byly oprávněné.
Víte, co nejvíc vadí většině členů všech těch našich mediálních rad, co jich jen máme? Když se o nich mluví.
Všiml jsem si, že je teď Tvojí běžnou praxí, že zveš na různé akce. Naposledy na demošku Milionu chvilek proti zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. To je moc fajn.
Je 31. ledna Léta Páně 2020 pár minut před půlnocí. Historický den, historické okamžiky. Opět se píší dějiny světa. Spojené království Velké Británie a Severního Irska po 47 letech opouští Evropskou unii.
Zapamatujte si těchto devatenáct jmen a vzpomeňte si na ně, až zase ve svém senátním obvodě půjdete volit:
Trikolóra, zabydlující se na české politické scéně, asi začíná někomu setsakra vadit. To se pak nelze divit, že se dějí věci. Ale začněme odjinud.
Člen rady ČT Zdeněk Šarapatka je něco jako slovenský komunistický magor Gejza Šllapka. Jenom by mě zajímalo jak hlasova...
Britové brexit nechtějí. To, že si ho odhlasovali v referendu, byl jen takový omyl. Ve skutečnosti jsou proti brexitu, o čemž svědčí mohutné demonstrace na podporu setrvání Velké Británie v Evropské unii.
Tohle nevymyslíš!
Neziskovkáři všech zemí, spojte se!
Dne 29. 11. 2019 ve 20:05 odvysílala Česká televize na svém kanálu ČT1 pořad s názvem Sametové stopy aneb 30 let svobody ve 30 obrazech, jenž se věnoval krizi v České televizi z přelomu let 2000 – 2001.
S veřejnoprávní televizí, jež je už sedmnáctým rokem na válečné stezce proti prezidentovi republiky, není něco v pořádku. Neměli bychom řešit prezidenta, ale Českou televizi.
Bývaly doby, kdy slova vlast, vlastenectví, vlastenec, vlastenka měly pozitivní nádech. Ve škole jsme se učili vlastivědu. Za vlast se trpělo, za vlast se chodilo do vězení, za vlast se umíralo.
Každý - i Andrej Babiš - je svého štěstí strůjcem. Rozporem mezi slovy a činy to začíná, pochybnými zákulisními dohodami pokračuje a ztrátou voličů končí.
Je to nádherná ukázka toho, že když se chce, tak to jde, a když se nechce, tak to nejde. O čem hovořím? V tomto případě o způsobu, jakým vykonávají svou práci dva zahraniční zpravodajové České televize.