Lenka Bochníčková

zastupitelka obce
  • KSČM
  • Vrdy
  • zastupitelka města
Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
2,55
muži 82%
ženy 17%
18+ 0%
26+ 6%
38+ 1%
50+ 91%

Průměrná známka je 2,55. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

30.08.2016 13:18:25 - Marek Horvát

Duo

Co si myslíte o dvojce Brabec a Jurečka? Ministři do počtu, nebo k něčemu?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

31.08.2016 12:37:51 - Lenka Bochníčková
 Ministra Brabce znám z odpovědí na interpelace poslance Klána. Podepisuje se pod takové hámotiny, že je mi z toho smutno. Jestliže jeho ministerstvo je ten orgán, který by měl řešit veškeré nikým neřešené problémy, tak to tedy bohužel musím říct, že nefunguje. Každému takovému Babišovi se schválí cokoliv a bez připomínek. Životní prostředí rozhodně ministr nechrání. Třeba jen proto, že má pod sebou neschopné či všehoschopné. Ministr Jurečka má moc pěkný fb. Sliby na hory a doly, nejlepší lesy za 250 let, propagace farmářských trhů...... A praxe. Všude řepka, kukuřice, v lesích suché stromy, půda neschopná zadržovat vláhu a farmářům" pomůže "vláda zavedením EET. Nechávají se zaorávat nestandartní potraviny, obilí se pálí v elektrárnách či na biopalivo, v bioplynkách končí vše, co by mohlo zhodnotit půdu.