Redaktoři Blesku se rozjeli na sídliště do Kobylis, kde v paneláku prý žije Blanka Zemanová. Když zazvonili a ptali se po paní Zemanové, starší žena v brýlích jim prý odpověděla: „Bohužel, ta tady už nebydlí. Ona je dlouhodobě nemocná,“ načež přibouchla dveře. Sousedé však bulvární reportéry posléze ujistili, že přes škvíru dveří mluvili právě s paní Zemanovou.
„To je přesně Blanka,“ ujistila jedna ze sousedek. Aby měli redaktoři jistotu, počkali si na paní Zemanovou, až bude venčit své psy a fotku následně ukázali jejím známým. „Jasně, že je to ona. A že popírá, že je Zemanová? To dělá často,“ ujistili.
Bývalé manžele prý kdysi rozdělil soudní spor o syna Davida. Pro prezidentského kandidáta je prý jeho první manželství uzavřenou kapitolou a exmanželku již třicet let neviděl. Sám k tomu říká: „Když jsem se rozvedl, moje první žena bohužel použila dítě jako nástroj odvety, takže jsem ho, ač jsem se toho soudně domáhal, několik let neviděl.“ Pak prý syn od matky odešel a s ním se opět sblížil.
Blanka Zemanová se později živila jako účetní a nyní se v důchodu stará o své dva psy a muškáty na balkóně. A když se jí bulvaristé znovu zeptali na jejího exmanžela, vzkázala jim: „Vypadněte, nebo zavolám policajty.“
Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav