Akce STOP INDECT je celoevropský protest. V Praze začal ve 14 hodin, po něm následoval protestní průvod, který vyrazil od Úřadu pro ochranu osobních údajů (Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7) a přesunul se do holešovického klubu Cross. Tam byl od 15 hodin bezplatné promítán film Minority Report. Další protest v ČR je ohlášen v Plzni na Náměstí republiky, rovněž od 14:00.
V překvapivě vzácné shodě se proti tomuto projektu staví jak poslanec ODS Jan Vidím, tak i předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc. Ani jeden z nich si nepřeje pod rouškou tohoto systému instalaci onoho pověstného „Velkého Bratra“ v České republice.
Nikdy bych nevěřil, že někdy budu s piráty na jedné lodi. Ale stalo se

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Radmila Zemanová-Kopecká