ČD: Vlaky mezi Pardubicemi a Hradcem Králové nahradí v dubnu autobusy

30.03.2015 19:02 | Zprávy

Pokračující stavební práce na zdvojkolejnění traťového úseku Stéblová – Opatovice nad Labem si od 4. dubna od 8:30 nepřetržitě do 19. dubna do 18:00 vynutí úplné zastavení železniční dopravy mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

ČD: Vlaky mezi Pardubicemi a Hradcem Králové nahradí v dubnu autobusy
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Všechny vlaky budou v tomto období nahrazeny autobusy, které pojedou podle výlukového jízdního řádu. Na tuto výluku od 20. dubna naváže další etapa, při které bude mezi Pardubicemi a Hradcem Králové autobusy nahrazena pouze část vlaků. Tato fáze výluky potrvá až do 30. dubna.

Autobusy náhradní dopravy pojedou po čtyřech různých linkách:

Linka R – pojede mezi stanicemi Pardubice hl.n. a Hradec Králové hl.n. přímo, bez zastavení v nácestných stanicích a zastávkách
Linka A – pojede mezi stanicemi Pardubice hl.n. a Hradec Králové hl.n. se zastavením pouze ve stanici Pardubice-Rosice nad Labem
Linka B – pojede mezi stanicemi Pardubice hl.n. a Hradec Králové hl.n. se zastavením pouze ve stanici Pardubice-Rosice nad Labem a Čeperka
Linka Z – pojede mezi stanicemi Pardubice hl.n. a Hradec Králové hl.n. se zastavením ve všech stanicích a zastávkách

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: České dráhy

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Elektrárny Dukovany a Dalešice loni navštívilo 54 138 zájemců

16:26 ČEZ: Elektrárny Dukovany a Dalešice loni navštívilo 54 138 zájemců

Přesně 54 138 návštěvníků si loni prohlédlo Jadernou elektrárnu Dukovany a Přečerpávací vodní elektr…